Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Lagledare för Team 07
Eva Sveningsson - Lagledare 
eva.sveningsson@gmail.com
Mobil: 070-8813767

Jenny Lantz - (ass lagledare och kassör
jennylantz7@gmail.com
Mobil: 070-4405966

Tränare:
Niclas Lind - niclas@artistocheventbolaget.com
Jacob Wiman - jacob.wiman@swedbank.se
Magnus Breime - magnus.breime@tidsam.se
Thomas Sandberg

Materialare:
Tobias Colliander - colliandertobias@hotmail.com
Håkan Jonsson - h.jonsson71@gmail.com

Fystränare:
Camilla Breime - camilla.breime@gmail.com
Patric Sundqvist - patrick@supershapes.com

Följ oss på Instagram:
Segeltorphockey_Team07